O firmie

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

FIRMA ISTNIEJE NA RYNKU STOLARSKIM OD 1989r. Pod obecną marką PRYMSTOL na rynek meblowy wkroczyła w 2000r.
Jesteśmy rodzinną firmą, która od początku swojego istnienia zajmuje się BRANŻĄ STOLARSKĄ.
Naszą firmę tworzą wykwalifikowani pracownicy, ich zaangażowanie w pracę oraz nowoczesny park maszynowy, nowe technologie i doświadczenie na rynku meblarskim.
Naszą główną ofertą jest PROJEKTOWANIE, PRODUKCJA I MONTAŻ MEBLI NA WYMIAR.
Nasze meble projektujemy, wykonujemy i montujemy zgodnie z upodobaniami klienta z najwyższą jakością i dbałością. Projektujemy i urządzamy wszelkiego rodzaju pomieszczenia mieszkalne i użytkowe. Wszystkie nasze projekty są niepowtarzalne, dlatego dbamy o szeroki wybór materiałów, kolorów i kształtów, z których tworzymy nasze meble.
 

Dlaczego MY

Konkurencyjne ceny – bezpośrednia współpraca z dystrybutorami i producentami pozwala nam oferować materiały oraz produkty AGD w atrakcyjnych cenach.
Projektowanie – nasze meble są tworzone w oparciu o dokładny pomiar oraz projekt 3D. Do naszych projektów wykorzystujemy profesjonalny program PRO100. Pozwala nam to zaplanować funkcjonalny układ pomieszczenia oraz dopasować jego styl do Twoich wymagań. Dzięki temu możesz zobaczyć swoją wymarzoną kuchnię przed rozpoczęciem prac i poczuć, że jest ona właśnie tym, czego szukasz.
Nasze meble cechuje najwyższa jakość, funkcjonalność, wytrzymałość i perfekcyjne wykończenie. Dostarczamy naszym klientom nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania.
W naszym studiu znajdziecie Państwo szeroki wachlarz najwyższej jakości materiałów, akcesoriów i sprzętu AGD renomowanych firm. Dobierając je razem z projektantem możecie Państwo dostosować kuchnie do własnych potrzeb i sami kształtować jej cenę. Profesjonale i kreatywne podejście do każdej realizacji pozwala nam cieszyć się nieustannie opinią firmy świadczącej wyższą jakość usług od konkurencji.
 

Jak działamy

 • Pierwszym działaniem z naszej strony jest wizyta projektanta w domu Klienta, na podstawie której tworzony jest projekt i koncepcja Państwa kuchni.
 • Następnym etapem jest spotkanie w celu prezentacji projektu, podczas którego omawiamy proponowany projekt pomagając równocześnie dobrać kolorystykę, akcesoria, sprzęt AGD oraz ciekawe rozwiązania techniczne, tak aby całość tworzyła harmonijne wnętrze.
 • Przed przystąpieniem do realizacji podpisujemy z Klientem umowę, gdzie wspólnie określamy termin realizacji. Wraz z umową Klient otrzymuje projekt kuchni, instalacji elektrycznej, wod.-kan. itp.
 • Kiedy meble są gotowe, dostarczamy je pod wskazany adres i przystępujemy do montażu, którego dokonuje fachowy i wyspecjalizowany zespół monterski.

Nasze realizacje świetnie wpisują się w nowoczesne trendy na rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.
 

Jakie materiały wykorzystujemy

Nasze meble produkujemy z wytrzymałych oraz prostych w pielęgnacji materiałów tj.: drewno, forniry egzotyczne, płyty dekoracyjne, fronty szklane oraz lakierowane (paleta RAL), foliowane. W swej ofercie posiadamy szeroki wybór wzorów frontów i wnętrz oraz akcesoriów meblowych (klamki, wieszaki, kosze typu cargo, akcesoria do szafek narożnych, listwy cokołowe i przyblatowe, prowadnice itp.).

Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy materiały renomowanych producentów, jak: DREWPOL, PFLEIDERER, EGGER, CMM, APPERTA, KRONOPOL, DDL, REJS, PEKA, NOMET, GAMET, CDO.
Elementy mechaniczne mebli, będące najnowszymi technologicznymi osiągnięciami, pochodzą z firmy BLUM.
By zapewnić trwałość oraz efektowność powierzchni naszych mebli, wykańczamy je lakierami firmy ADLER, RAL.

Naszą ofertę stanowią niestandardowe, indywidualnie projektowane

meble do domu:
 • Meble kuchenne
 • Szafy przesuwne
 • Meble łazienkowe
 • Garderoby i zabudowy wnęk
 • Sypialnie
meble użytkowe:
 • Sklepowe
 • Medyczne
 • Apteczne
 • Biurowe


Odwiedź nas!

Aby zapoznać z naszą pełną i bogata ofertą zapraszamy do naszej siedziby w Bierach, przy ul. Nadbrzeżnej 64.
Godziny otwarcia salonu: Pn-Pt: 8:00 – 16:00