Prymstol - Meble na wymiar > Meble kuchenne

Meble kuchenne

meble kuchenneKuchnia jest niezaprzeczalnie centralnym miejscem życia rodzinnego w każdym domu i mieszkaniu – tutaj statystycznie spędza się najwięcej czasu, przygotowując i spożywając posiłki oraz spędzając czas z rodziną.
Z tego powodu meble kuchenne muszą pełnić jednocześnie kilka funkcji – muszą być trwałe, funkcjonalne, praktyczne, a jednocześnie estetyczne i harmonizujące z wnętrzem. Wykonywane przez nas meble kuchenne na wymiar – dzięki każdorazowemu dopasowaniu projektu do Państwa indywidualnego stylu życia, potrzeb, zwyczajów oraz upodobań – spełnią wszystkie powyższe wymagania.
Wierzymy, że wieloletnie doświadczenie naszej firmy w kompleksowym wykonywaniu mebli kuchennych (projektowanie, produkcja, montaż mebli) okaże się dla Państwa pomocne w realizacji kuchni Waszych marzeń.
Zaprojektujemy dla Was meble kuchenne na wymiar do każdego typu kuchni – niezależnie, czy jest to niewielka kuchnia w kawalerce, czy też duża, przestrzenna kuchnia w domu; czy myślicie Państwo o kuchni w stylu tradycyjnym, czy też idącej z duchem najnowszych trendów w architekturze wnętrz.
 
 

Dostępny u nas szeroki wybór:

  • wzorów frontów (drewniane, z płyt dekoracyjnych, forniry egzotyczne, szklane, lakierowane, foliowane)
  • wnętrz meblowych
  • blatów kuchennych ( granitowe, konglomeratowe, solid surfaces – CORIAN, laminowane)
  • akcesoriów meblowych (uchwyty, kosze cargo, akcesoria do szafek narożnych, listwy przyblatowe i cokołowe oraz wiele innych)

gwarantuje, że wspólnie zaprojektujemy meble, które w pełni zaspokoją Państwa oczekiwania.

Dodatkowo pomożemy Wam dobrać optymalny sprzęt AGD oraz akcesoria kuchenne.
Bazując na długoletnim doświadczeniu oraz cyklicznych szkoleniach topowych producentów takich jak Samusng, MasterCook i Teka, doradzimy Ci optymalny sprzęt AGD, także pod zabudowę.
Będzie on stanowił eleganckie i funkcjonalne dopełnienie Twojej kuchni, które pozwoli Tobie i Twoim bliskim odkryć przyjemność gotowania. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia gospodarstwa domowego takich producentów, jak:

sprzęt agd

U nas w pełni wyposażysz swoją kuchnię – poza meblami kuchennymi na wymiar i sprzętem AGD w naszej ofercie znajdziesz również takie akcesoria kuchenne, jak zlewozmywaki i baterie firm:

zlewozmywaki baterie

Z naszą firmą Twoja kuchnia zyska wysoką funkcjonalność oraz niepowtarzalny styl, przejawiające się we właściwym doborze nawet najmniejszych elementów jej wyposażenia.


 

Zobacz nasze realizacje